Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu
skats
Ražotāji
Izvēlieties kategoriju
442 preces

Automašīnas gaisa atsvaidzinātāji palīdz atbrīvoties no nepatīkamām smakām salonā. Tie neaizņem daudz vietas, un tos ir viegli lietot.

Kādi gaisa atsvaidzinātāji ir automašīnā

Atkarībā no smaržas izdalīšanās veida visbiežāk izmantojamo preču veidus var iedalīt šādi:

  • Kartona izstrādājumi ar aromatizētu, piesūcinātu pildījumu. Parasti tie ir tiek piekarināti salona spogulim. Galvenā to priekšrocība ir zemā cena.
  • Šķidri atsvaidzinātāji. Trauciņi ar aromātisku šķidrumu, kas visbiežāk tiek piestiprināti pie ventilācijas deflektoriem. Kalpo ilgāk nekā aromatizētāji ar piesūcinātu pildījumu.
  • Granulēti aromatizētāji. Bieži vien pārdod maisiņos. Tos var novietot uz apkures režģa vai piekarināt pie salona spoguļa. Galvenā to priekšrocība ir ilgs kalpošanas laiks.
  • Želejveida. Tie ir trauciņi ar gēlveida vielu. Tos var novietot, piemēram, uz priekšējā paneļa vai zem sēdekļa. Pateicoties biezajai aromatizētāja konsistencei, tas neplūst. Vairumā gadījumu tos var lietot ilgāk nekā šķidros aromatizētājus.
  • Elektroniskie. Šajā kategorijā ietilpst jonizatori, kas labvēlīgi ietekmē cilvēka organismu. Darbina, pieslēdzot piepīpētājam vai ar nomaināmām baterijām.

Šie auto aksesuāri savstarpēji atšķiras arī pēc darbības principa. Daži absorbē nevēlamas smakas, bet citi tikai maskē tās ar patīkamu aromātu.

Automašīnas gaisa atsvaidzinātāju darbības īpatnības

  1. Noteikti izlasiet ražotāja norādījumus un ievērojiet tā ieteikumus. Piemēram, atsevišķi produkti darbojas tikai noteiktā stāvoklī. Dažu aromatizētāju dizains ļauj mainīt smaržas intensitāti.
  2. Pēc aksesuāra uzstādīšanas nomazgājiet rokas ar ziepēm un ūdeni.
  3. Esiet īpaši uzmanīgi, ja salonā ir bērni. Neļaujiet viņiem nogaršot aromatizēto gēlu, šķidrumu vai granulas.

AUTODOC: ērti pirkumi tiešsaistē

Mūsu internetveikals piedāvā dažādus augstas kvalitātes auto piederumus. Turklāt Jūs varat iegādāties aromatizētājus un citus produktus par izdevīgākajiem nosacījumiem. Tādēļ mēs piedāvājam pieņemamass cenas un bieži organizējam akcijas. Pārliecinieties, ka iegādāties augstākās klases produktus lēti ir reāli. Kļūstiet par AUTODOC klientu jau šodien un veiciet tikai veiksmīgus pirkumus.

loader Lūdzu uzgaidiet...