• SHOP
  • CLUB
Izmēģiniet premium kontu
0
Mana garāža
Pievienot auto
0
preces #83-5586
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

AUTODOC BONUSU PROGRAMMA

Pastāvīgajiem AUTODOC klientiem piedāvājam vēl vairāk priekšrocību!

Veiciet pasūtījumu un saņemiet bonusu eiro savā kontā jau pēc nedēļas!

No kā ir atkarīga bonusu summa, kuru saņemšu par pasūtījumu?

Lai uzzinātu, cik liels bonuss tiks ieskaitīts jūsu kontā, pievērsiet uzmanību precēm, kas marķētas ar atzīmi „BONUSS“. Iegādājoties šīs preces, jūsu kontam vienmēr tiks pievienots bonuss. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pievienoto bonusa punktu summa var mainīties pasūtīšanas procesa laikā, proti: atkarībā no piegādes valsts; ja piegādātājs ir mainījis preces (-ču) cenu; ja esat pasūtījumā esošās preces aizstājis ar alternatīvām precēm; ja esat apmaksājis pasūtījumu, izmantojot uzkrātos bonusus. Mēs piedāvājam brīvprātīgo AUTODOC bonusu programmu noteiktiem pirkumiem mūsu interneta veikalā.

Kad es saņemšu savus bonusus?

Bonusu punkti tiks ieskaitīti 7 dienas pēc pasūtījuma nosūtīšanas no mūsu noliktavas. Bonusu atlikuma summu varat aplūkot savā personiskajā kontā AUTODOC vietnē.

Kā es varu izmantot savus bonusu eiro?

1 bonusa 1€ ir vienāds ar 1 eiro. Krājiet bonusus un izmantojiet tos, lai apmaksātu līdz pat 10% no nākamā pasūtījuma vērtības. Bonusus var izmantot jebkurā laikā, jebkuram pasūtījumam! Lai to izdarītu, veicot pasūtījumu, norēķinu lapā noklikšķiniet uz pogas „Izmantot bonusu“, un jūsu pasūtījuma kopsumma tiks samazināta par jūsu kontā esošo bonusa punktu atlikuma summu, kas pieejams (taču ne vairāk kā par 10% no pasūtījuma kopsummas). Pašreizējie bonusu programmas noteikumi un nosacījumi stājās spēkā 14.05.2023.

Cik ilgi bonusi ir derīgi?

Bonusi ir derīgi 60 dienas no datuma, kad tie ir kreditēti. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas vai papildinājumus bonusa nosacījumos, bonusos vai citos AUTODOC bonusu programmā aprakstītajos procesos.

Vai ir preces, par kurām es nevaru saņemt bonusus?

Jā, par dažām precēm jūs nevarat saņemt bonusus, piemēram, par zemcenas precēm un citām specifiskām precēm, kā arī augsta apgrozījuma precēm, kurām tehniski nav iespējams piešķirt bonusus.

Kā es varu iztērēt savu bonusa atlikumu, ja mana automašīna tik bieži nelūst?

Līdztekus jūsu automašīnai būtiskām rezerves daļām AUTODOC piedāvā arī plašu noderīgu preču klāstu ikdienas braucieniem un auto apkopei. Dodieties uz sadaļu „Aksesuāri“ un izmantojiet savu bonusa punktu atlikumu, lai iegādātos auto kopšanas līdzekļus, salona aksesuārus un daudzus citus gadžetus autovadītājiem.

Visas kategorijas
Kā Jūs aprēķināt bonusus un vai tie ietekmē preču cenu?

Mūsu klienti ir pieraduši, ka AUTODOC internetveikalā ir vienmēr zemākās cenas un izdevīgākie piedāvājumi autoprecēm. Un mēs plānojam turpināt tādā pašā garā! Pateicoties mūsu aktīvajai sadarbībai ar auto detaļu piegādātājiem un ražotājiem, mēs esam spējīgi piešķirt bonusus, nepaaugstinot preču cenas.

Vai pastāv kādi bonusa punktu izmantošanas ierobežojumi?

Jūs varat izmantot bonusus, lai norēķinātos tikai par precēm pasūtījumā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka bonusus nevar piemērot piegādes maksai, drošam pasūtījumam vai ķīlas maksai. Atlaižu kuponi nav spēkā kombinācijā ar bonusiem vienā un tajā pašā pasūtījumā. Ja atgriežat preci, par to saņemtie bonusi tiek anulēti.

klientu jau izmanto bonusus!
Ja Jums ir jautājumi par bonusu sistēmu, droši nosūtiet jautājumu, izmantojot zemāk esošo veidlapu: