Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

AUTODOC BONUSU PROGRAMMA

Mēs piedāvājam saviem AUTODOC pastāvīgajiem klientiem aizvien vairāk priekšrocību!

Veiciet pasūtījumu un saņemiet bonusu eiro savā kontā jau pēc nedēļas!

Bonuss+ euro
No kā ir atkarīga bonusu summa, kuru saņemšu par pasūtījumu?
Lai uzzinātu daudzumu, kas tiks kreditēts Jūsu kontam kā bonuss, pievērsiet uzmanību produktiem, kas apzīmēti ar "BONUS". Šie produkti noteikti nodrošinās bonusu Jūsu kontā. Vēršam uzmanību, ka, veicot pasūtījumu, bonusu daudzums var mainīties: atkarībā no piegādes valsts; ja piegādātājs ir mainījis preces(-ču) cenu; ja esat nomainījis pasūtījumā esošās preces pret alternatīviem produktiem; ja esat apmaksājis pasūtījumu, izmantojot uzkrātos bonusus.
Bonuss
Kad es saņemšu savus bonusus?
Bonusi tiks kreditēti 7 dienas pēc tam, kad Jūsu pasūtījums tiks izsūtīts no mūsu noliktavas. Jūs varat pārbaudīt bonusu daudzumu savā AUTODOC profilā
Kā es varu izmantot savus bonusu eiro?
1 bonusa 1€ ir vienāds ar 1 eiro. Krājiet savus bonusus un izmantojiet tos, lai apmaksātu līdz pat 12% no nākamā pasūtījuma vērtības. Bonusus var izmantot jebkurā laikā, jebkurā pasūtījumā! Tas nozīmē, ka bonusu eiro var izmantot kopā ar citām aktuālām atlaidēm, kas piemērotas precēm, ko vēlaties iegādāties. Lai to izdarītu, nospiediet "Piemērot bonusu" pogu maksājuma lapā, veicot pasūtījumu, un Jūsu pasūtījuma kopējā summa tiks samazināta attiecīgi bonusu daudzumam, kas pieejams Jūsu kontā (līdz 12% no pasūtījuma kopējās summas). Pašreizējie bonusu programmas noteikumi un nosacījumi stājās spēkā 23.07.2019.
 30 dienas
Cik ilgi bonusi ir derīgi?
Bonusi ir derīgi 30 dienas no datuma, kad tie ir kreditēti. Ja vēlaties tos saglabāt ilgāk savā kontā, vienkārši veiciet vēl vienu pasūtījumu, un derīguma termiņš tiks pagarināts vēl par 30 dienām, no Jūsu pēdējā pasūtījuma datuma. Ja atgriežat preci, par kuru ir saņemts bonuss, attiecīgais bonusu daudzums tiks atskaitīts no Jūsu bonusu konta.
Bonuss
Vai ir produkti, par kuriem es nevaru dabūt bonusu?
Jā, dažiem produktiem nav bonusu, piemēram, precēm ar zemām cenām vai citiem specifiskiem produktiem, augsta apgrozījuma precēm, kurām piešķirt bonusus tehniski nav iesējams.
Kā es varu iztērēt bonusus, ja mana mašīna nelūst tik bieži?
Neskaitot automašīnas "dzīvībai" svarīgas rezerves daļas, AUTODOC internetveikalā ir pieejamas arī daudzas citas preces, kas noderēs, lietojot automašīnu ikdienā. Ejiet uz aksesuāru sadaļu un izmantojiet savus bonusus, lai iegādātos auto apkopes produktus, interjera aksesuārus un daudzus citus gadžetus autovadītājiem.
Kā Jūs aprēķināt bonusus un vai tie ietekmē preču cenu?
Mūsu klienti ir pieraduši, ka AUTODOC internetveikalā ir vienmēr zemākās cenas un izdevīgākie piedāvājumi autoprecēm. Un mēs plānojam turpināt tādā pašā garā! Pateicoties mūsu aktīvajai sadarbībai ar auto detaļu piegādātājiem un ražotājiem, mēs esam spējīgi piešķirt bonusus, nepaaugstinot preču cenas.
 Ķīla
Vai samaksa ar bonusiem ir ierobežota?
Jūs varat izmantot bonusus, lai norēķinātos tikai par precēm pasūtījumā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka bonusus nevar piemērot piegādes maksai, drošam pasūtījumam vai ķīlas maksai. Atlaižu kuponi nav spēkā kombinācijā ar bonusiem vienā un tajā pašā pasūtījumā. Ja atgriežat preci, par to saņemtie bonusi tiek anulēti.
7639685
klientu jau izmanto bonusus!
Ja Jums ir jautājumi par bonusu sistēmu, droši nosūtiet jautājumu, izmantojot zemāk esošo veidlapu:
Sūtīt