Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Pierakstīties
UZ MŪSU JAUNUMIEM

Lai saņemtu mūsu jaunākās ziņas un padomus, lūdzu, ievadiet jūsu epasta adresi:

Infografika
Dažādu sistēmu aktivizācijas indikatori

Modernās automašīnas ir aprīkotas ar vairākās elektroniskām sistēmām, un katrai no tām ir savi brīdinājuma indikatori. Kopumā automašīnā ir vairāk nekā simts indikatoru. Šeit mēs izstāstīsim par tiem sīkāk. Sāksim ar zīmēm, kas norāda, vai sistēma ir aktīva vai izslēgta.

Uzzināt vairāk
Populārākie dzinēju tipi Eiropā 2018. gada pirmajā pusē

Kuri dzinēju tipi ir bijuši populārākie starp ES un EFTA valstīm 2018.gada pirmajā pusē?

Kāda ir šo tipu procentuālā attiecība? Kurā valstī ir visvairāk automašīnu, kas darbojas ar alternatīviem enerģijas avotiem?

Pateicoties jaunajai infografikai, Jūs iegūsiet visas atbildes uz šiem jautājumiem.

Uzzināt vairāk
Populāras autodaļas
Padomi
Automašīnas sagatavošana ziemai: ekspertu padomi

Aukstajā gada laikā jāpievērš īpaša uzmanība automašīnai un tās sistēmām. Daudzām auto komplektējošām daļām un sistēmām ir jādarbojas pastiprinātas slodzes apstākļos, tādēļ var notikt pēkšņa to atteice. Lai to novērstu, mēs sniegsim jums padomu, kā sagatavot automašīnu gada aukstajam laikam.

Uzzināt vairāk
Kā droši vadīt auto lietus laikā

Ceļu satiksmes negadījuma iespējamība lietus laikā palielinās vidēji par 30 - 40%. Mēs jums pastāstīsim, no kā galvenokārt vajadzētu piesargāties, un kā vadīt auto lietainā laikā, lai izvairītos no nepatikšanām uz ceļa.

Uzzināt vairāk
Jaunumi
Kāpēc dīzeļdegvielas automašīnas zaudē popularitāti Eiropā

Mūsdienās visā Eiropā novērojams dīzeļdegvielas automašīnu  pieprasījuma kritums. Pastāv bažas, ka šī tendence saglabāsies arī turpmākajos gados.  Mēģināsim aplūkot tās iemeslus.

Uzzināt vairāk
Jaguar pirmo reizi vēsturē iegūst Eiropas “Gada Auto” titulu

Ženēvā tika izsludināts „Gada auto” konkursa uzvarētājs. 2019. gadā tas ir elektriskais krosovers Jaguar I-Pace. Šī ir pirmā reize, kad šī britu autoražotāja automašīna ir ieguvusi pirmo vietu konkursā.

Uzzināt vairāk
Vārdnīca
ABS

ABS (Bremžu pretbloķēšanas sistēma) ir sistēma, kas nepieļauj pilnīgu automašīnas riteņu bloķēšanu straujas bremzēšanas gadījumā.

Uzzināt vairāk
Steptronic

Steptronic ir manuālas ātrumu pārslēgšanas funkcija automātiskajās pārnesumkārbās.  To radīja ZF Friedrichshafen AG uzņēmums saskaņā ar BMW kompānijas 1996.gada projektu.  To var sastapt BMW, Mini, MG un Rover automašīnās. Pārnesumkārbas vadība notiek ar selektora sviru vai pogām, kas izvietotas uz stūres rata.

Uzzināt vairāk
Diagnostika
Stūres pastiprinātāja šķidrums: kā izvēlēties un nomainīt

Stūres pastiprinātāja ekspluatācijas darbmūžs ir paredzēts visam automašīnas ekspluatācijas laikam, taču tikai tādā gadījumā, ja sistēmā nenotiek darba šķidruma noplūde. Neatbilstošas eļļas izmantošana vai laicīgi neveikta tās nomaiņa ir biežākie stūres pastiprinātāja bojājumu cēloņi. Izlasiet mūsu rakstu, lai uzzinātu, kā izvairīties no kļūdām, izvēloties un nomainot hidraulisko šķidrumu.

Uzzināt vairāk
Bremžu disku pārkaršana: pazīmes, cēloņi, problēmas risinājums

Viens no biežākajiem bremžu disku atteices iemesliem ir to pārkaršana. Pārkaršanas gadījumā diska temperatūra sasniedz kritiskās vērtības, tādējādi bremžu klucis sāk slīdēt pa disku, un bremžu sistēmas efektivitāte samazinās līdz minimumam.

Uzzināt vairāk