1.000.000 auto daļas - atrodi piemērotu rezerves daļu savam auto Piemērs

0 priekšmeti
#
0,00 €
Konfidencialitātes politika

Personas dati

Jūs vienmēr varat apmeklēt mūsu vietni Autodoc.lv , neievadot jūsu personas datus. Vienīgie saglabātie dati ir tie, kas nodrošina jums piekļuvi, nenorādot personas datus (interneta pakalpojumu sniedzējs vai nepieciešamais failu nosaukums). Šie dati tiek izmantoti tikai un vienīgi, lai uzlabotu mūsu interneta piedāvājumu, nevis savāktu personīgo informāciju.

Mēs apskatam jūsu personas datus tikai tad, kad jūs sūtiet tos mums brīvprātīgi, pasūtījuma procesā vai reģistrējoties, lai saņemtu mūsu informāciju. Dati, kurus jūs mums sūtiet, bez jūsu piekrišanas tiek izmantoti tikai, lai izpildītu Jūsu pasūtījumu. Pēc līguma noslēgšanas un samaksas, jūsu dati tiek bloķēti turpmākai lietošanai un pēc tam, kad beigusies nodokļu un tirdzniecības procedūra, tie tiek noņemti, ja jūs neuzstājat uz to turpmāku izmantošanu. Kad jūs piereģistrējaties, lai saņemtu informāciju, jūsu e-pasts tiek izmantots ar jūsu piekrišanu personiski reklāmas nolūkos, ja vien jūs neatceļat savu pierakstīšanos.

Personas datu nodošana

Personas datu nodošana tiek veikta ciktāl tas ir nepieciešams, lai piegādātu preces. Mēs nododam personas datus, kas nepieciešami maksājumiem, vienīgi uz banku iestādēm.

Sīkfaili

Mēs izmantojam sīkdatnes dažādās Autodoc.lv lapās, lai padarītu mūsu mājas lapu pievilcīgāku un vieglāku tās apmeklētājiem, un ļautu izmantot noteiktas funkcijas. Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas paliek datorā. Lielākā daļa no sīkdatnes, ko mēs izmantojam, tiek izdzēsti no jūsu cietā diska pēc pārlūkprogrammas sesijas beigām. Tos sauc par sesijas sīkdatni. Citi sīkdatnes (ilgtermiņa sīkfaili) paliek datorā uz ilgu laiku, un ļauj mums jūs identificēt, kad jūs apmeklējat mūsu vietni nākamreiz. Mūsu partneriem ir aizliegts izmantot vai apstrādāt personas datus. Lielākā daļa pārlūkprogrammu pieņem sīkdatnes pēc noklusējuma. Jūs varat mainīt drošības iestatījumus un pieņem vai noraidīt pagaidu un saglabātās sīkdatnes. Gadījumā, ja jūs atslēgsiet sīkdatnes, iezīmes mūsu mājas lapā nebūs pieejamas. Dažas Web lapas var tikt parādītas nepareizi. Lai izmantotu mūsu iepirkumu grozu, pagaidu sīkdatnēm ir jābūt aktivizētam!

Google Analītika

Mūsu mājas lapa izmanto Google Analītiku - Google uzņēmuma tīmekļa analīzes pakalpojumus. Šis pakalpojums izmanto tā saukto "cookies", teksta failus, kas saglabāti datorā. Tas ļauj analizēt vietnes izmantošanu. Informācija,kas tiek iegūta no cookies par šīs vietnes izmantošanu, kā arī informāciju par jūsu IP adresi, tiek nosūtīta uz Google serveri ASV, un tur tiek saglabāta. Google izmanto šo informāciju, lai novērtētu kā jūs izmantojat vietni, lai ziņotu vietnes pārvaldniekiem par vietnes darbību, un, lai novērtētu un sniegtu pakalpojumus, kas saistīti ar mājas lapas izmantošanu un internetu.

Ja tas ir nepieciešams, Google var nodot šo informāciju trešajām personām, ja vien tas ir paredzēts likumā, vai, ja trešā puse apstrādā šos datus saskaņā ar Google instrukcijām. Google nesavienos jūsu IP adresi ar citiem datiem. Jūs varat novērst sīkdatņu uzstādīšanu, mainot iestatījumus jūsu pārlūku programmatūrā. Tādā gadījumā jūs nevarēsiet izmantot dažas mūsu vietnes funkcijas pilnībā, ja tas būs nepieciešams. Lietojot mūsu vietni, jūs piekrītat, ka Google izmanto datu apstrādi kā aprakstīts iepriekš, un iepriekšminētajiem mērķiem. Autodoc.lv satur saites uz trešo pušu tīmekļa vietnēm. Autodoc.lv nav atbildīgs par saturu šajās vietās. To izmantošana ir jūsu pašu risks.

Datu drošība

Jūsu personas dati tiks kodēti un nodoti caur internetu ar SSL v3, SHA-1, ar RSA šifrējumu, RSA ar 1024 Bit ne tikai reģistrācijas un personīgajā izveidotajā profilā, bet arī visā iepirkumu grozā. Mēs nodrošinām mūsu mājas lapu un visu sistēmu ar organizatoriskiem pasākumiem pret jūsu datu nozaudēšanu, iznīcināšanu, piekļuvi, maiņu vai vairošanu.

Līguma teksts

Mēs saglabājam līguma tekstu un nosūtīsim Jums informāciju par pasūtījumu, kā arī par mūsu Vispārīgajiem noteikumiem, pa e-pastu. Jūs varat pārskatīt šos nosacījumus jebkurā laikā šeit. Jūsu pasūtījumus jūs varat apskatīt savā kontā.

Informācija, maiņa vai datu dzēšana

Saskaņā ar Federālo datu aizsardzības likumu, jums ir tiesības uz informāciju jebkurā laikā un tiesības mainīt vai dzēst saglabātos datus. Ja ir kādi juridiski, līgumiski, tirdzniecības vai nodokļu noteikumi vai iemesli, lai nedzēstu jūsu personas datus, tie tiks bloķēti.

Sazinieties ar mums:

Autodoc GmbH Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin
Vācija

Tirdzniecības-reģistrā, Nr.: HRB 114045 B, reģistrēta ar administratīvo tiesu (Amtsgericht) Berlin-Charlottenburg
PVN Reģ. Nr.: DE260634589

E-pasts: info@autodoc.lv
Web: www.autodoc.lv

Piekrišanas atsaukšana

Jūs devāt šādu piekrišanu. Mēs vēlamies Jūs informēt, ka jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā.

Pērc tiešsaistē ar atlaidi akcijas un īpašos piedāvājumus - TecDoc Inside

Šeit attēlotos datus, it īpaši pilnu datubāzi, kopēt nav atļauts. Ir stingri aizliegts kopēt datus un pilnu datubāzi, kā arī izplatīt to patstāvīgi un/vai iesaistīt šajā procesā trešās personas bez iepriekšējas TecDoc piekrišanas. Jebkura satura neatļauta izmantošana un šo nosacījumu neievērošana ir autortiesību pārkāpums un tiks sodīta.

Starptautisko klientu pakalpojums

Klientu apkalpošana Latvijainfo@autodoc.lvAutodoc.lv - karstā līnija un klientu serviss 

© 2017 www.autodoc.lv: AUTODOC interneta veikals

Jauna, vienkāršota vietnes meklēšana būs vieglāka, lai jūs varētu atrast pareizo daļu. Meklējiet rezerves daļu.

Veids pieprasījuma Piemērs
Rezerves Daļas Bremžu Diski
Rezerves Daļas + Ražotājs Eļļas Filtrs STARK
Rezerves Daļas + Autoražotājs Aizdedzes Svece TOYOTA
Rezerves Daļas + Produktu skaits Stikla Tīrītāja Slotiņa SKWIB-0940037
Produktu skaits SKWIB-0940063
Produktu skaits + Ražotājs SKWIB-0940088 STARK
OEN 1476921
OEN + Ražotājs 1850478 STARK
loader Lūdzu uzgaidiet...