Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Auto paklājiņi

skats
Ražotāji
6046 preces

Auto paklāji: kas jums jāzina

Automašīnas paklāji palīdz aizsargāt oriģinālo mašīnas salona pārklājumu no netīrumiem un mitruma, kā arī būtiski atvieglo tīrīšanas procesu. Turklāt tie var kļūt par spilgtu automašīnas interjera akcentu.

Automašīnas paklāju veidi

Pēc izgatavošanas materiāla:

  • Gumijas. Klasiski produkti, kas labi aizsargā no mitruma un netīrumiem. Tie ir lēti un turklāt izceļas ar savu izturību un ilgkalpību.
  • Poliuretāna. Praktiski un viegli paklāji, kas ir ārēji līdzīgi gumijas modeļiem. Tie atšķiras ar elastību un salizturību, tādēļ tie ir attiecīgi arī dārgāki.
  • Tekstila. Nodiluma izturīgi aksesuāri no sintētiska auduma ar gumijas pamatni. To galvenā priekšrocība – plaša krāsu gamma, trūkums - grūti kopjami.
  • Papīra. Vienreiz lietojamas preces, kas ātri uzsūc mitrumu. Tos izmanto, lai aizsargātu grīdu no netīrumiem, īslaicīgi izmantojot automašīnu.

Jūs varat iegādāties universālus vai konkrēta modeļa automašīnas salona paklājiņus. Universālie ir piemēroti dažādām automašīnām, taču var arī neaizklāt visu grīdas virsmu. Savukārt otrie tiek izgatavoti konkrētas markas un modeļa automašīnai, tie precīzi pieguļ interjera kontūrām, neveidojas atstarpes. Dažiem modeļiem var būt virzuļi, klipši, āķi, cilpas, pretslīdes radzes un citas detalas, kas nodrošina uzticamu fiksāciju pie grīdas.

Tāpat modeļi cits no cita atšķiras ar apmaļu augstumu. Parasti tās ir no 1 līdz 4 cm augstas. Šim parametram ir jāpievērš īpaša uzmanība, izvēloties paklājus. Lieta tajā, ka augstas apmales labāk aizsargā grīdu no mitruma un netīrumiem, taču dažos automašīnas modeļos tās var traucēt vadītājam spiest pedāļus.

Automašīnas paklāju ekspluatācijas īpatnības

  1. Gumijas un poliuretāna paklājus var tīrīt ar siltu ūdeni, taču spēcīga piesārņojuma gadījumā ir jāizmanto speciāli līdzekļi.
  2. Tekstila paklājus ir ērti tīrīt ar birstēm vai putekļu sūcēju. Nav ieteicams tos izsist, jo citādi pastāv risks tos sabojāt. Lai iztīrītu noturīgus pleķus, var izmantot ķīmiskus līdzekļus, kas paredzēti lietošanai uz attiecīgā materiāla.
  3. Lai paklājus izžāvētu, tos jāizkarina vertikālā stāvoklī nesalokot, lai no tiem tecētu ūdens. Izspiest no tiem ūdeni nav ieteicams, jo tas var negatīvi ietekmēt materiāla pamatni.

AUTODOC: ērti pirkumi internetā

Lai ātri un ērti iegādātos automašīnas paklājus, Jums jāreģistrējas mūsu internetveikalā. Mēs esam radījuši saprotamu katalogu, kurā preču atrašana nesagādā grūtības. Ja Jums ir kādi jautājumi, vērsieties pie klientu atbalsta dienesta darbiniekiem. Atsaucīgie menedžeri sniegs Jums konsultāciju tiešsaistē vai pa telefonu, izstāstīs par aktuālajām akcijām un, ja nepieciešams, palīdzēs ar preču izvēli. Kļūstiet par mūsu klientu un izmantojiet pirmklasīga servisa priekšrocības.

loader Lūdzu uzgaidiet...