Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu
skats
Izvēlieties kategoriju
Ražotāji
500 preces

Sēdekļu pārvalku pasūtīšana ir lielisks veids, lai atsvaidzinātu automašīnas interjeru un aizsargātu oriģinālo krēslu apdari no bojājumiem un netīrumiem. Ja krēslu apvalki ir nolietojušies vai Jūs vienkārši vēlaties atjaunot salona izskatu, tad tos var vienkārši nomainīt.

Automašīnas sēdekļu pārvalku veidi

Ražotāji izmanto dažādus materiālus. Tie galvenokārt ir:

  • Āda. Izskatās grezni un ideāli iederas auto interjerā. Turklāt tā neprasa īpašu kopšanu. Netīrumus bieži vien bez grūtībām var notīrīt ar mitru salvetīti. Aksesuāri no mākslīgās ādas ir īpaši pieprasīti, ir par pieņemamāku cenu, salīdzinot ar dabīgo ādu. Tomēr vienlaikus ādas izstrādājumi saulē spēcīgi sakarst, kas var radīt noteiktu diskomfortu. Zemā temperatūrā tie, savukārt, kļūst ļoti auksti.
  • Audums. Auduma pārklāji ir pieejami dažādās krāsās. Daudzi no tiem ir viegli tīrāmi un kalpo ilgu laiku. Turklāt tos ir ērti lietot.
  • Kažokāda. Tas ir mīksts, patīkams materiāls. To ir regulāri jākopj: produktu regulāri jāizpurina un jāizķemmē. Var izvēlēties arī aksesuārus no mākslīgās ādas. Tie labi izskatās, kā arī maksā lētāk, salīdzinot ar dabīgās kažokādas aksesuāriem.

Atkarībā no īpatnībām, sēdekļu pārvalku malas ir veselas vai sastāv no vairākām atsevišķām daļām. Veicot pasūtījumu internetveikalā, pievērsiet uzmanību papildu funkcijām. Tās var būt:

  • Masāžas efekts. Šī funkcija tiek realizēta ar iebūvētiem vibroelementiem.
  • Apsilde. Dažos modeļos ir slēdzis, ar kuru var regulēt temperatūru.

Ražotāji piedāvā ne tikai universālus autoaksesuārus, bet arī tādus, kas ir paredzēti konkrētam auto modelim. Tie ideāli pieguļ sēdekļu formai.

Automašīnas sēdekļu pārvalku ekspluatācijas īpatnības

  1. Lai uzvilktu aksesuāru, bieži vien nepieciešams izņemt sēdekli no salona. Veiciet demontāžu tikai tad, kad aizdedze ir izslēgta.
  2. Nelieciet ādas aksesuārus tad, kad ārā ir zema temperatūra - tādos apstākļos tie zaudē elastību, un tos var viegli sabojāt.
  3. Veiciet tīrīšanu saskaņā ar materiāla īpatnībām un ražotāja rekomendācijām. Apstrādājiet ādu ar speciāliem līdzekļiem. Tekstilu var mazgāt veļasmašīnā, ievērojot ražotāja ieteikto temperatūras režīmu. Ja aksesuāram ir paralons, tad mazgājiet to ar rokām. Kažokādas pārvalkus lielākajā daļā gadījumu jātīra ķīmiskajā tīrītavā.

AUTODOC: ērti pirkumi internetā

Pie mums var iegādāties auto aksesuārus jebkuras dzīves gadījumam, tajā skaitā sēdekļu pārvalkus, paneļa paklājiņus, automašīnas tīrīšanas salvetes. Ielūkojieties katalogā jau tūlīt. Iespējams, tieši šodien Jums vajadzīgajām precēm ir atlaides. Steidzieties veikt izdevīgu pirkumu tiešsaistē!

loader Lūdzu uzgaidiet...