Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu
skats
Ražotāji
500 preces

Riteņu pārsegi tiek galvenokārt izmantoti, lai uzlabotu automašīnas izskatu. Daudzi šo piederumu veidi piedāvā aizsardzību pret putekļiem, netīrumiem, smiltīm vai citām abrazīvām daļiņām, kas pozitīvi ietekmē bremžu sistēmas sastāvdaļu ekspluatācijas laiku. Daudzi no šiem elementiem samazina diskveida deformācijas risku sānu sadursmēs, absorbējot pašu ietekmi.

Riteņu pārsegu veidi

Saskaņā ar piemērojamību:

  • Par konkrētu automašīnas modeli. Viņi bieži kopē oriģinālo diska dizainu un ir dekorēti ar automašīnas ražotāja logotipu. Tie ir uzticami un pievilcīgi, taču to cena ir augstāka.
  • Universāli. Viņi ceļo uz dažādām automašīnām un izvēlas rādiusu. Tās ir lētākas nekā pirmā veida, un bieži vien mūsu katalogos varat atrast lielu šo produktu sortimentu.

Saskaņā ar konstrukcijas īpašībām:

  • Atvērts veids. Ir lielas atveres, kas atbalsta gaisa cirkulāciju. Tie nav piemēroti riteņu bojājumiem, un ritenis neaizsargā pret netīrumiem vai putekļiem. Turklāt ir grūti tos tīrīt.
  • Slēgts veids. Tie ir produkti ar vai bez mazām atverēm. Aizsargā bremžu sistēmas elementus, kas aptver rūsas laukumus uz riteņa vai mazu mehānisku bojājumu. Tie ierobežo bremžu atdziest gaisu, kas var izraisīt bremžu kluču ātrāku nodilumu.

Riteņu pārsegi atšķiras pēc formas. Viņiem var būt plakana vai izliekta ārējā virsma. Plakanie elementi stiepjas stingri, ir grūti tos sabojāt, jo tie ir gandrīz nekustās. Izliekti pārsegi ir mazāk praktiski, bet izskatās daudz reprezentatīvāk.

Riteņu pārsegu izgatavošanai tiek izmantoti dažādi materiāli:

  • Plastmasas. Tas ir viegls, lēts un nerūsē. Elastīgas plastmasas izstrādājumi var atjaunot to formu pat pēc mehāniska trieciena.
  • Metāla. Metāla izstrādājumi ir ļoti izturīgi un smagi. Tie nav pasargāti pret koroziju augsta mitruma apstākļos.
  • Īpaši gumijas modeļi. Tie ir elastīgi, vieglie un pakļāvīgi materiāli, kurus izmanto lielos temperatūras diapazonos.

Produktus var piestiprināt, izmantojot atsperes aizbīdni vai rumbu skrūves. Montāžas pirmais veids ir vienkāršs montāžā un demontāžā, un otro veidu ir grūtāk piestiprināt, bet ticamāk.

Riteņu pārsegu lietošanas padomi

  1. Izmantojiet tikai atbilstošus izmērus vai citas funkcijas. Tehnoloģiskajiem caurumiem un stiprinājumiem jāatbilst standarta detaļām.
  2. Pirms riteņa pārsega uzstādīšanas pārliecinieties, ka tas nav deformēts un tam nav citu būtisku bojājumu. Pārbaudiet atsperes stingumu un cietību ar aizbīdni: jo augstāks tas ir, jo uzticamāks būs stiprinājums.
  3. Iztīriet produktu ar sūkli un ziepju šķīdumu no ārpuses un iekšpuses. Varat arī izmantot automātisko mazgātāju.

AUTODOC: Ērta iepirkšanās tiešsaistē

Vai vēlaties iegādāties automašīnas piederumus ar izdevīgiem nosacījumiem? Reģistrējieties AUTODOC interneta veikalā. Mēs piedāvājam visus produktus par zemām cenām un dažus no tiem ar īpašu piedāvājumu un atlaides, lai jūs ietaupītu. Pasūtiet tiešsaistē mūsu vietnē vai caur mūsu mobilo lietotni un iegādājieties riteņu pārsegus.

loader Lūdzu uzgaidiet...