Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu
skats
Izvēlieties kategoriju
Ražotāji
87 preces

Montāžas pastas tiek izmantotas ātrai un vienkāršai detaļu uzstādīšanai. Turklāt tās padara vienkāršāku arī demontāžu. Tie kalpo arī kā smērviela un aizsargā apstrādātās vienības un mezglus no mitruma un agresīvu ķīmisko vielu iedarbības. Tās arī uzlabo siltumatdevi.

Kādi ir montāžas pastu veidi

Šie produkti ir atšķiras pēc paredzētā mērķa. Izplatītākās pastas ir:

  • Riepām. Šādas pastas uzlabo riepu saķeri ar riteņu lokiem un nodrošina ciešu piegulēšanu. Tās novērš riepu pielipšanu un aizslīdēšanu.
  • Trokšņa slāpētājam. Šādas pastas palīdz hermetizēt savienojumus, var tikt izmantotas kā atloksavienojumu blīvējums. Tās ir paredzētas, lai izturētu augstas temperatūras, un tām ir raksturīga izturība pret vibrāciju un gāznecaurlaidība.
  • Gultņiem. Šādas pastas aizsargā detaļas no korozijas un novērš to abrazīvo nodilumu. Tie nodrošina vienmērīgu kustīgo detaļu griešanos.
  • Bremžu sistēmai. Šādas pastas saglabā savas īpašības pat ārkārtīgi augstās temperatūrās, dažkārt pat līdz +1200 °С. Tās ir izturīgas pret mitruma un ceļu reaģentu iedarbību. Tās nodrošina arī klusu bremžu mehānismu darbību.
  • Dzinējam. Šādas pastas aizsargā dzinēja detaļas no sausās berzes, kad tas tiek iedarbināts uzreiz pēc montāžas. Tās ir pilnībā eļļā šķīstošas.

Montāžas pastu izmantošanas īpatnības

  1. Pirms darbu sākšanas pārbaudiet instrukcijā to veikšanas procedūru. Piemēram, riepu montāžas pastas pirms lietošanas ir jāatšķaida, turklāt vieglajām automašīnām un komerctransporta līdzekļiem proporcijas var atšķirties. Daži ķīmiskie līdzekļi ik pa laikam ir jāaplej ar ūdeni, lai saglabātu to elastību.
  2. Attīriet virsmu no netīrumiem, vecās smērvielas atliekām un korozijas produktiem. Piesārņojums var būt ne tikai kaitīgs saķerei, tam var būt arī abrazīva iedarbība uz kustīgiem mehānismiem.
  3. Ķīmiskā līdzekļa uzklāšanai izmantojiet sukas, krāsošanas otas vai drāniņas. Vairumā gadījumu pastu nedrīkst ierīvēt.
  4. Ņemiet vērā, ka dažiem produktiem pilnīgai polimerizācijai ir nepieciešama uzsildīšana.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

AUTODOC interneta veikalā ir atrodams milzīgs auto remonta un apkopes produktu klāsts. Ja plānojat veikt dažādus darbus, tostarp riepu montāžu, dzinēja vai bremžu sistēmas apkopi vai gultņu atkārtotu montāžu, mēs iesakām iegādāties montāžas pastas. Izmantojot tās, mehānisma montāža kļūs vieglāka un mezgli būs droši aizsargāti no apkārtējās vides iedarbības. Visām šīs kategorijas precēm ir ievērojamas atlaides. Veiciet pasūtījumu jau tūlīt un izmantojiet iespēju saņemt bezmaksas piegādi.

loader Lūdzu uzgaidiet...