0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Michelin Auto Riepas

1182 augsti kvalitatīvu Michelin riepas izvēle!
Vienības lapā:20

Michelin riepas vieglajiem automobiļiem ražo tā paša nosaukuma uzņēmums, kas atrodas Francijas pilsētā Clermont-Ferrand. Uzņēmumam pieder daudzi izgudrojumi, piemēram, radiālās riepas.

7 fakti par Michelin zīmolu

 1. Uzņēmums tika dibināts 1889. gadā ar brāļiem Andrē un Edouard Etienne Michelin.
 2. Šodien uzņēmumam ir vairāk nekā 60 rūpnīcas 17 pasaules valstīs.
 3. Katru gadu uzņēmums ražo vairāk nekā 160 miljonus vieglo automobiļu Michelin riepu. Apmēram 40% tiek pārdoti Eiropā.
 4. Uzņēmums ir līderis videi draudzīgu degvielas patēriņa riepu ražošanā.
 5. Produkti tiek ražoti saskaņā ar "Total Performance" koncepciju, kuras pamatā ir izgudrojumu izmantošana mūsu pašu pētījumu centrā.
 6. Visi uzņēmuma produkti pieder premium cenu diapazonam un garantē visaugstāko drošības līmeni.
 7. Uzņēmums ir ne tikai pazīstams kā riepu ražotājs, bet arī kā slavenā restorānu reitings - "The Red Guide" (franču valodā: Le Guide Rouge), kas tika izdots 1900. gadā.

Michelin riepu veidi vieglajiem automobiļiem

 • Vasaras riepas. Populārākie modeļi ir:
  • Energy XM2. Ļoti spēcīgs. Viņiem ir plašas rievas ar dažādu dziļumu efektīvai drenāžai. Tie palīdz uzlabot degvielas patēriņa ekonomiju.
  • Energy Saver. Izmantojot unikālo gumijas savienojumu, Eco Grip veicina labāku degvielas ekonomiju. Riepas ir pazīstamas ar stabilitāti palielinātas saskares virsmas dēļ.
  • Primacy4. Ūdens noteces rievas ir par 22% plašākas nekā citiem produktiem. Tas ievērojami samazina ūdens slīdēšanas risku. Šīm riepām ir nodiluma indikatori.
  • Pilot Sport4, Cup 2 un Sport4S. Šīs riepas ir paredzētas sporta automašīnām. Lielākā daļa ir piemērota ātrai braukšanai līdz 300 km / h. Pateicoties metāla un neilona šķiedru kombinācijai, tie nodrošina lielisku manevrēšanas spēju un efektīvu bremzēšanu.
 • Ziemas riepas. Michelin vieglo automobiļu riepu katalogs ietver šādus modeļus:
  • Pilot Alpin. Asmeņi tiek izgatavoti trīs dažādos izmēros un novietoti leņķī. Tie nodrošina ātru izkausēta sniega noņemšanu no saskares virsmas un tādējādi uzlabo saķeri.
  • Pilot Alpin 5. Šīs riepas samazina bremzēšanas ceļu uz slidena ceļa. Tie ir izturīgi pret nodilumu sakarā ar papildu gumijas savienojuma slāņa klātbūtni.
  • Alpine 6. Galvenā iezīme ir sniega tīrīšanas rievu klātbūtne lietošanas laikā. Tādā veidā nolietota riepa saglabā savas funkcijas.
  • X-Ice 3. Pateicoties lielajam protektoru bloku skaitam, šīs riepas nodrošina ātru paātrinājumu un īsu bremzēšanas ceļu sniega ceļā.
  • X-Ice North 4. Šīs riepas ir daudz tērauda padomi un ir piemērotas saldētiem ceļiem. Produkts nodrošina augstu stabilitātes un labas manevrēšanas spējas.
 • CrossClimate. Visu gadu riepas. Simetriski orientēta parauga dēļ ūdens ātri iztukšo. Šīm riepām ir divu veidu asmeņi: gluda, lai labāk satvertu sausas un tīras virsmas un asmeņus ar asām sniega malām.

Autodoc.lv ir liels pasažieru transportlīdzekļu riepu tiešsaistes veikals

Ja jūs vēlaties iegādāties augstas kvalitātes riepas par zemu cenu, reģistrējieties mūsu tiešsaistes veikalā. Ar mums jūs varat iegādāties lētas Michelin riepas personiskiem transportlīdzekļiem un daudz ātrāk. Sekojiet mūsu tiešsaistes darbībām un saglabājiet.

loader Lūdzu uzgaidiet...

2.500.000 auto daļas - atrodi piemērotu rezerves daļu savam auto.
Meklējiet rezerves daļas:

PIEPRASĪJUMA VEIDS Piemērs
Rezerves Daļas Bremžu diski
Rezerves Daļas + Ražotājs Eļļas filtrs RIDEX
Rezerves Daļas + Autoražotājs Aizdedzes svece MERCEDES-BENZ
Rezerves Daļas + Preces numurs Stikla tīrītāja slotiņa 298W0043
Preces numurs WUS550
Preces numurs + Ražotājs 9XW 178 878-241 HELLA
OEN 1J6955425C
OEN + Ražotājs 6L6955425 OXIMO