0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Pirelli Auto Riepas

700 augsti kvalitatīvu Pirelli riepas izvēle!
Vienības lapā:20

Pirelli riepas vieglajām automašīnām jau vairāk nekā 100 gadus ražo Itālijas uzņēmumam tādu pašu nosaukumu. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Milānā, un tas ir Formula 1 riepu piegādātājs un Superbike World Championship.

4 fakti par Pirelli zīmolu

 1. Uzņēmums tika dibināts 1872. gadā Milānā. To dibināja inženieris Džovanni Batista Pirelli un sākotnēji iesaistījās automašīnu fitingu un citu mazu gumijas detaļu ražošanā un pārdošanā. 1897. gadā uzņēmums nopirka patentu velosipēdu riepām Flexus un 1901. gadā sāka ražot automobiļu riepas.
 2. Šodien šī ražotāja produkti tiek pārdoti vairāk nekā 160 valstīs visos kontinentos. Uzņēmums ir viens no pieciem vadošajiem uzņēmumiem šajā nozarē pēc ražošanas apjoma.
 3. Ražotājam ir 19 rūpnīcas 13 valstīs un visā pasaulē izplatītāju tīkls. Globālais izpētes centrs un desmit laboratorijas visā pasaulē palīdz pastāvīgi uzlabot riepu kvalitāti.
 4. Šīs preču zīmes produkti pieder premium cenu diapazonam.

Pirelli riepu veidi vieglajiem automobiļiem

 • Ziemas riepas. Tie ietver:
  • Ice Zero. Riepas ar radzēm. Asmeņi ir ļoti tuvu viens otram, kas pozitīvi ietekmē automašīnas stabilitāti uz slidenas virsmas.
  • Ice Gold FR. Šīm riepām ir lieliska saķere. Pateicoties 3D asmeņiem un protektora paraugam ar simetrisku modeli, tie ātri novada kausētu sniegu.
  • Sottozero 3. Divas plašas gareniskās rievas un 3D asmeņi efektīvi noņem viegli sniegu un nodrošina labu saķeri.
  • Sottozero Serie 2. Asimetriskais protektora raksts tika izveidots, izmantojot I. B. S. tehnoloģiju, kas nodrošina labāku saķeri un bremzēšanu.
  • Cinturato. Viņiem ir lielisks kontakts ar ceļu. Daudzas mazas rievas ļauj efektīvi noņemt sniegu.
 • Vasaras riepas. Pirelli pasažieru automašīnu riepu katalogā jūs varat atrast šādus modeļus:
  • P Zero. Tām ir zema rites pretestība un lieliska saķere, un tās ir izturīgi.
  • P Zero Rosso. Tās ir paredzētas sporta automašīnām. Tām ir asimetrisks modelis, kas virzīšanas laikā veicina virziena stabilitāti.
  • P Zero Corsa un Corsa System. Tās galvenokārt ir zema profila riepas. Tie ir aprīkoti ar sporta automašīnām un ir piemēroti ātrumam līdz 300 km / h. Tās nodrošina ātru bremzēšanu, tūlītēju reakciju uz stūrēšanas komandām un virziena stabilitātes saglabāšanu pagriezienos.
  • P Zero Nero. Tām ir trīs platas ribas ar dziļām rievām ūdens iztukšošanai. Tās nezaudē saķeri ar sausu vai mitru asfaltu.
  • Cinturato P7 un P1. Tās ir Run Flat riepas ar pastiprinātām ieliktnēm sānos, kas kalpos ilgāku laiku..
  • Cinturato P7 Blue. Plaši bloki ļauj vienmērīgi sadalīt spiedienu visā protektora virsmā, kas labvēlīgi ietekmē degvielas ekonomiju un komfortu.
 • Vissezonas riepas Cinturato. Tie ir izgatavoti no nodilumizturīgiem silikona savienojumiem, lai nodrošinātu īsākus bremzēšanas ceļus sausos un slapjos ceļos.

Autodoc.lv ir liels vieglo automašīnu riepu tiešsaistes veikals

Mūsu interneta veikalā Jūs varat iegādāties Pirelli riepas vieglajām automašīnām par pieņemamām cenām. Visi mūsu veikalā esošie produkti ir lēti un daudziem tiek piemērotas atlaides. Veikals izdevīgus pirkumus tiešsaistē - veiciet pasūtījumu Autodoc.lv jau šodien.

loader Lūdzu uzgaidiet...

2.500.000 auto daļas - atrodi piemērotu rezerves daļu savam auto.
Meklējiet rezerves daļas:

PIEPRASĪJUMA VEIDS Piemērs
Rezerves Daļas Stikla tīrītāja slotiņa
Rezerves Daļas + Ražotājs Stikla tīrītāja slotiņa VALEO
Rezerves Daļas + Autoražotājs Stikla tīrītāja slotiņa PEUGEOT
Rezerves Daļas + Preces numurs Stikla tīrītāja slotiņa N207
Preces numurs 6.24335
Preces numurs + Ražotājs 4.20009 VALEO
OEN 016402
OEN + Ražotājs 016430 VALEO