0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Dunlop Auto Riepas

630 augsti kvalitatīvu Dunlop riepas izvēle!
Vienības lapā:20

Dunlop ir preču zīme, kas pieder Amerikas kompānijai Goodyear Tire & Rubber Company. Tā atrodas Akronā, Ohio. Kopš 2003. gada, šis ražotājs ir riepu piegādātājs britu Touring Car Championship sacensībām. Kopš 2002.gada – V8 Supercars čempionātam, no 2015. gada – Eiropas Le Mans Series (ELMS).

5 fakti par Dunlop zīmolu

 1. Uzņēmums tika dibināts 1888. gadā Īrijas pilsētā Belfāstā. Uzņēmuma izveides iedvesma bija veterinārārsts John Boyd Dunlop izgudrojums, kurš izveidoja velosipēdu caurulīti, kas tika līmēta no gumijas sloksnēm un piepildīta ar gaisu.
 2. Uzņēmumam ir rūpnīcas 22 valstīs. Kopējais gada ražošanas apjoms ir aptuveni 200 miljoni riepu gadā.
 3. Šīs preču zīmes produkti pieder premium cenu diapazonam un tiek pārdoti Amerikā, Eiropā, Āzijā, Āfrikā un Okeānijā.
 4. Vairāk nekā gadsimtu šī zīmola riepas tiek uzstādītas sacīkšu automašīnām. 1902. gadā Parīzes-Vīnes rallijā uzvarētāja automašīnai bija uzstādītas šīs markas riepas. Turklāt Jaguar modeļi, kas uzvarēja 24 stundu Le Mans sacīkstes 1951., 1953., 1955., 1956. un 1957. gadā, bija aprīkoti ar šīs markas riepām.
 5. 2009. gadā Dunlop riepas vieglajiem transportlīdzekļiem saņēma balvu, veicot deviņus uzdevumus, ko organizēja populārā amerikāņu žurnāla "Car and Driver" redakcija.

Dunlop riepu veidi vieglajiem automobiļiem

 • Direzza. Šie ir vasaras modeļi ar lielu kontaktvirsmu un labu saķeri ar ceļu. Pateicoties cietajiem plecu blokiem, tiek veicināta virziena stabilitāte pagriezienu laikā.
 • Graspic. Šīs ziemas riepas ir izgatavotas no silīcija dioksīda. Tās ir izturīgi pret nodilumu un nezaudē elastību pat ļoti zemās temperatūrās.
 • SP. Vissezonas riepas ar asimetrisku protektora zīmējumu. Tās novada ūdeni un dubļus, rada minimālu troksni un kalpo ilgu mūžu.
 • SP Sport. Dunlop pasažieru automobiļu riepu katalogā ir vasaras un vissezonas riepas. Pateicoties silīcija dioksīda izmantošanai, tām ir lieliska saķere pat lielā ātrumā.
 • SP Sport Maxx. Šīs vasaras riepas ir izgatavotas, izmantojot Multi-Radius protektora tehnoloģiju, kas nodrošina izcilu saķeri ar sausu un mitru ceļu. Atkarībā no modeļa, tiek izmantotas Twin Hydro-Paddle tehnoloģijas ātrai un efektīvai ūdens noņemšanai, kā arī 5-Pitch un Multi-Pitch Tread Design trokšņa samazināšanai, u.c.
 • SP Winter Sport. Ziemas riepas nodrošina efektīvu bremzēšanu un ledus. Protektora virziena zīmējums ievērojami samazina akvaplanēšanas risku. Dažiem modeļiem ir 4D sipe sistēma, kurai ir daudz rievu, lai samazinātu bremzēšanas ceļu.
 • Sport Maxx RT un Race. Riepas sacīkšu automašīnām. Masīvi sānu bloki nodrošina automašīnas stabilitāti asos pagriezienos.
 • Signature. Tie ir vissezonas modeļi ar Evaqua Grooves tehnoloģiju, kas samazina akvaplanēšanas risku, un VersaLoad, kas paātrina reakciju uz stūres komandām.
 • Winter Maxx. Tās ir Nano-Fit kaučuka ziemas riepas. Tās nodrošina lielisku saķeri uz virsmas, kas klāta ar sniegu vai ledu.

Autodoc.lv ir liels vieglo automašīnu riepu tiešsaistes veikals

Ja Jūs vēlaties iegādāties Dunlop riepas par vieglajiem automobiļiem par zemām cenām, reģistrējieties mūsu tiešsaistes veikalā. Jūs gaida zemas cenas visām precēm. Veiciet savu pasūtījumu tiešsaistē, mūsu vietnē vai mobilajā lietotnē, un sāciet ietaupīt.

loader Lūdzu uzgaidiet...

2.500.000 auto daļas - atrodi piemērotu rezerves daļu savam auto.
Meklējiet rezerves daļas:

PIEPRASĪJUMA VEIDS Piemērs
Rezerves Daļas Bremžu diski
Rezerves Daļas + Ražotājs Eļļas filtrs OXIMO
Rezerves Daļas + Autoražotājs Aizdedzes svece SKODA
Rezerves Daļas + Preces numurs Stikla tīrītāja slotiņa WUS525
Preces numurs 9XW 178 878-141
Preces numurs + Ražotājs 575535 VALEO
OEN WUS525
OEN + Ražotājs 9XW 178 878-141 HELLA