Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu
Izmantojiet papildu priekšrocības, ko sniedz AUTODOC PLUS pakalpojums
Saņemiet divreiz vairāk bonusu, ietaupiet uz piegādes izmaksām.
Gada maksa
Pamata
19
ready-sticker@2x„Gatavs nosūtīšanai” uzlīmes uz precēm
  • Pasūtījuma prioritātes statuss
Lielisks piedāvājums
Gada maksa
Optimālā
39
plus-bonus2@2xDivreiz vairāk bonusu!
ready-sticker@2x„Gatavs nosūtīšanai” uzlīmes uz precēm
  • Pasūtījuma prioritātes statuss
Gada maksa
Profesionālā
79
plus-bonus4@2xatlaide piegādei
ready-sticker@2x„Gatavs nosūtīšanai” uzlīmes uz precēm
20-percent-sticker@2xAbonenta personīgā atlaide -20%
  • Divreiz vairāk bonusu!
  • Pasūtījuma prioritātes statuss

Bezmaksas izmēģinājumversija – 30 dienas

Pamēģiniet tūlīt
Atlaide piegādei
15,95 €
Standarta piegādes maksa
11,17 €
Piegādes maksa AUTODOC PLUS abonentiem
atd-logo-plus atd-plus
alt
AUTODOC atd-plus abonents saņem divreiz vairāk bonusu, salīdzinot ar standarta AUTODOC Bonusu programmas likmēm.
Jūs varat pārbaudīt, kā jūsu personīgā bonusu summa atšķiras no standarta, apmaksājot Optimālo vai Profesionālo paku un piesakoties savā kontā.
-20%
Jūsu atlaide vienmēr būs augstāka par vietnes vidējo.
Pat tad, ja tīmekļa vietne piedāvā 15% atlaidi, ar savu AUTODOC PLUS priekšapmaksas abonementu jūs jebkurā laikā varat izmantot 20% atlaidi.
Abonenta personīgā atlaide
Pasūtījuma prioritātes statuss
Tīmekļa vietnē esošajām precēm, kas ir gatavas tūlītējai nosūtīšanai, ir īpaša uzlīme. Izvēloties šādas preces, jūs varēsiet tās uz kādu laiku rezervēt, un pēc maksājuma veikšanas jūsu pasūtījums saņems augstāko prioritātes statusu, kas nozīmē vēl ātrāku preču komplektāciju jūsu pasūtījumam.
Pēc maksājuma veikšanas par AUTODOC PLUS jūs saņemsiet piekļuvi iepriekš minētajiem pakalpojumiem uz 1 kalendāro gadu (1 mēnesis, ja izvēlējāties ikmēneša maksājuma iespēju).
atd-plus
“Autodoc Plus” vispārējie noteikumi (“Plus-AGB”)

Reģistrējoties dalībai programmā “Autodoc Plus”, Jūs piekrītat tālāk izklāstītajiem vispārējiem dalības noteikumiem.

1. 1. Pakalpojuma sniedzējs un līgumpartneris

Jūsu darījumu partneris ir

Autodoc GmbH
Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlīne

Fax: +49 30 208 478 250
Е-pasts: [email protected]
Tīmekļa vietne: www.autodoc.lv

Vadītājs: Aleksejs Ērdle (Alexej Erdle)

Apgrozījuma nodokļa ID Nr.: DE260634589
Komercreģistrs: HRB 114045 B, Berlīnes Šarlotenburgas apgabaltiesa
turpmāk tekstā — “Autodoc” vai “mēs”.

2. Definīcijas

Svarīgu terminu skaidrojums Jūsu dalībai programmā “Autodoc Plus”.

“Uzlīme “Gatavs nosūtīšanai”” — ar šo virtuālo uzlīmi ir marķētas preces, kuras ir pieejamas mūsu noliktavā. Šo virtuālo uzlīmi var redzēt tikai programmas “Autodoc Plus” dalībnieki.

“Divkārša cenas prēmijatlaide Jūsu pasūtījumam” — par katru pasūtījumu “Autodoc Plus” Optimum vai Professionaldalības ietvaros dalībnieka cenas prēmijatlaide tiek divkāršota salīdzinājumā ar parastajiem https://www.autodoc.lv/bonus-system.

“20 procentu atlaide noteiktām precēm” — noteiktām precēm “Autodoc” piešķir programmas “Autodoc Plus” Professional dalībniekiem 20 procentu atlaidi no sākotnējās cenas. Ja atlaide klientiem, kuri nav “Autodoc Plus” Professional dalībnieki, ir mazāka par 20 procentiem no sākotnējās cenas, “Autodoc Plus” Professional dalībniekiem šī atlaide tiek palielināta līdz 20 procentiem. Ja pastāvīgā atlaide ir lielāka par 20 procentiem no sākotnējās cenas, “Autodoc Plus” Professional dalībnieki saņem pastāvīgo atlaidi un sev izdevīgāko atlaidi.

“VIP statuss” — pēc pirkuma izdarīšanas Jūsu kopējā pasūtījuma apstrādei tiek piešķirta augstākā prioritāte, tāpēc tas tiks ātrāk nodots sūtīšanas pakalpojumu sniedzējam, tiklīdz visas preces Jūsu pasūtījumā būs marķētas ar “Gatavs nosūtīšanai”. Ja Jūsu pasūtījumā būs arī preces bez šā marķējuma, mēs tās nevarēsim apstrādāt prioritāri.

“30 procentu atlaide piegādes izmaksām” — “Autodoc” piešķir “Autodoc Plus” Professional dalībniekiem 30 procentu atlaidi kārtējām piegādes izmaksām, izņemot lielgabarīta piegādes, piegādes uz salām vai piegādes uz adresēm ārpus ES.

3. Programmas “Autodoc Plus” dalības modeļi un ar tiem saistītās priekšrocības

Noslēdzot līgumu par dalību programmā “Autodoc Plus”, Jūs varēsiet izvēlēties kādu no trim dalības modeļiem: “Base”, “Optimum” vai “Professional”.

Lūdzu, ņemiet vērā: izmantojot mūsu lietotni, Jūs NEVARAT piekļūt Jūsu AUTODOC Plus kluba priekšrocībām: https://www.auto-doc.ch/ (Šveice), https://www.autodoc.co.uk/ (Apvienotā Karaliste) un https://www.autodoc.co.no/ (Norvēģija).

Papildus ir spēkā arī 7. punktā izklāstītie nosacījumi.


Base
“Autodoc Plus” dalības modelis “Base” ietver šādus pakalpojumus:

- uzlīmi “Gatavs nosūtīšanai” Jūsu pasūtījumiem;
- VIP statusu Jūsu attiecīgajam pasūtījumam.

Optimum


“Autodoc Plus” dalības modelis “Optimum” ietver šādus pakalpojumus:
- uzlīmi “Gatavs nosūtīšanai” Jūsu pasūtījumiem;
- VIP statusu Jūsu attiecīgajam pasūtījumam;
- cenas prēmijatlaide Jūsu pasūtījumam tiks divkāršota.

Professional
“Autodoc Plus” dalības modelis “Professional” ietver šādus pakalpojumus:

- uzlīmi “Gatavs nosūtīšanai” Jūsu pasūtījumiem;
- VIP statusu Jūsu attiecīgajam pasūtījumam;
- tiks divkāršota cenas prēmijatlaide Jūsu pasūtījumam;
- 30 procentu atlaidi piegādes izmaksām (izņemot lielgabarīta piegādes, piegādes uz salām vai piegādes uz adresēm ārpus ES);
- 20 procentu atlaidi noteiktām precēm.

4. Līguma noslēgšana


Lai noslēgtu “Autodoc Plus” dalības līgumu, ir jābūt izveidotam “Autodoc” klienta kontam. Dalība “Autodoc Plus” ir piesaistīta Jūsu “Autodoc” klienta kontam. Ja Jums vēl nav izveidots “Autodoc” klienta konts, vietnē autodoc.lv varat reģistrēties un izveidot klienta kontu. Tiek piemēroti mūsu vispārējie pakalpojumu sniegšanas noteikumi, kas pieejami vietnē https://www.autodoc.lv/services/noteikumi-un-nosacijumi .

Lai noslēgtu “Autodoc Plus” dalības līgumu, piesakieties savā “Autodoc” kontā. Pēc tam, veicot parasto pasūtīšanas procedūru, ar peles pogas klikšķi atlasiet vēlamo “Autodoc Plus” dalības modeli un izpildiet pasūtīšanas procesā sniegtos norādījumus.

Atlasot pogu “Pirkt tagad”, Jūs noslēdzat līgumu ar “Autodoc” saskaņā ar šeit izklāstītajiem vispārējiem noteikumiem. Pēc tam “Autodoc” nosūtīs Jums e-pasta ziņojumu ar Jūsu “Autodoc Plus” dalības apstiprinājumu.

“Autodoc” patur tiesības atteikties no līguma noslēgšanas.

5. Līguma teksta saglabāšana


Informācija par Jūsu dalību programmā “Autodoc Plus” un saite uz šeit izklāstītajiem vispārējiem noteikumiem, kā arī norādījumi par atteikšanos no līguma tiks nosūtīti Jums pa e-pastu.

6. Jūsu personas datu vākšana, glabāšana un apstrāde


Jūsu personas datu apstrāde notiek saskaņā ar vispārīgo datu aizsardzības regulu, un tā pieejama vietnē https://www.autodoc.lv/services/konfidencialitates-politika.

Jūsu paziņotie personas dati Jūsu klienta kontā tiks glabāti, līdz atteiksieties no dalības programmā “Autodoc Plus” un/vai dzēsīsiet savu klienta kontu. Turklāt mēs Jūsu datus glabājam tikai tādēļ, lai izpildītu nodokļu tiesībās un komerctiesībās paredzētos pienākumus.

Ja Jūsu personas dati mainās, Jūs atbildat par to atjaunināšanu. Visas izmaiņas pēc pieteikšanās var veikt tiešsaistē sadaļā “Mans konts” vai “Mana dalība “Autodoc Plus””.

7. Līguma termiņš


Noslēdzot līgumu par dalību programmā “Autodoc Plus”, varēsiet izvēlēties kādu no minētajiem līguma termiņiem.

Mēneša dalība
Izvēloties “Autodoc Plus” mēneša dalību, līguma termiņš ir viens mēnesis, sākot no līguma noslēgšanas dienas. Ja neatsakāties no dalības programmā “Autodoc Plus”, līguma termiņš tiek pagarināts automātiski par vēl vienu mēnesi. Uz līguma izbeigšanu attiecas 11 punktā izklāstītie nosacījumi.

Gada dalība
Izvēloties “Autodoc Plus” gada dalību, līguma termiņš ir 365 dienas, sākot no līguma noslēgšanas dienas. Ja neatsakāties no dalības programmā “Autodoc Plus”, līguma termiņš pagarinās automātiski par vēl vienu gadu (par 365 dienām). Uz līguma izbeigšanu attiecas 11 punktā izklāstītie nosacījumi.

8. 30 dienu izmēģinājuma dalība


Jums ir iespēja 30 dienas bez maksas izmēģināt programmas “Autodoc Plus” modeli Optimum.

No izmēģinājuma dalības var atteikties jebkurā brīdī 30 izmēģinājuma dienu laikā. Šajā laikposmā atteikšanās no dalības notiek bez maksas. Atteikšanās gadījumā Jūsu “Autodoc Plus” izmēģinājuma dalība beidzas, beidzoties 30 dienu laikposmam. Līdz izmēģinājuma dalības beigām Jums saglabājas visas “Autodoc Plus” izmēģinājuma dalības priekšrocības.

Ja izmēģinājuma laikposmā neatsakāties no “Autodoc Plus” izmēģinājuma dalības, tā automātiski kļūst par programmas “Autodoc Plus” Optimum mēneša dalību. Šādā gadījumā “Autodoc” nosūtīs Jums apstiprinājuma ziņojumu, kā minēts 4. un 5. punktā. No tā brīža tūlīt spēkā būs dalības maksa, kas minēta 9. punktā.

Izmēģinājuma dalība vienai personai ir pieejama tikai vienu reizi. Citu “Autodoc” kontu izmantošana vai reģistrēšana, lai izmantotu izmēģinājuma dalības priekšrocības, nav atļauta.

9. Maksas un uzskaites periods


“Autodoc Plus” dalības maksas apmērs ir atkarīgs no izvēlētā modeļa un līguma termiņa. Kopumā ir noteiktas šādas cenas ar spēkā esošajos tiesību aktos noteikto pievienotās vērtības nodokli:

Base
– Gada dalības maksa: 19,00 €
– Mēneša dalības maksa: 2,00 €
Optimum
– Gada dalības maksa: 39,00 €
– Mēneša dalības maksa: 4,00 €

Professional
– Gada dalības maksa: 79,00 €
– Mēneša dalības maksa: 8,00 €

“Autodoc Plus” dalības maksas ir spēkā no brīža, kad noslēgts līgums par Jūsu dalību programmā “Autodoc Plus”.

Mēneša dalības gadījumā dalība “Autodoc Plus” un uzskaites periods atjaunojas pēc viena mēneša. Gada dalības gadījumā dalība “Autodoc Plus” un uzskaites periods atjaunojas pēc 365 kalendāra dienām. Pēc attiecīgā uzskaites perioda beigām atjaunojas arī dalības maksas maksāšanas pienākums. Maksa, kas rodas uzskaites perioda sākumā, ir spēkā tūlīt un ir jāmaksā avansā.

Izmēģinājuma dalības gadījumā pēc izmēģinājuma laikposma sākas jauns uzskaites periods.

Katra uzskaites perioda sākumā Jums tiks izrakstīts rēķins par attiecīgi maksājamo dalības maksu atbilstoši Jūsu izvēlētajam maksāšanas līdzeklim. Tiek piemēroti maksājuma noteikumi, kas pieejami vietnē https://www.autodoc.lv/services/noteikumi-un-nosacijumi.

10. Maksājumu kavējumi


Jūs pilnvarojat mūs iekasēt jebkuru maksāšanas līdzekli, kas piesaistīts Jūsu “Autodoc” klienta kontam, ja Jūsu galvenais maksāšanas līdzeklis tiek noraidīts vai mēs vairs to nevaram izmantot, lai saņemtu Jūsu “Autodoc Plus” dalības maksu. Jūs joprojām esat atbildīgs par nesamaksātajām summām. Ja maksājumu nav iespējams izpildīt, jo ir beidzies attiecīgā maksāšanas līdzekļa derīguma termiņš, tajā nav pietiekams kredīta atlikums vai tas nav izmantojams cita iemesla dēļ un Jūs neesat atteicies no sava konta, mēs varam bloķēt Jūsu piekļuvi mūsu pakalpojumam līdz brīdim, kad mēs sekmīgi būsim debetējuši derīgu maksāšanas līdzekli.
“Autodoc Plus” dalības maksas maksājuma kavējuma gadījumā mums ir tiesības visus pārējos maksājumus, ja nav noteikts citādi, iekasēt šādā secībā: kavētās “Autodoc Plus” dalības maksas, pašreizējās “Autodoc Plus” dalības maksas, ar maksājuma kavējumu saistītās izmaksas, papildu izdevumi, tiesvedības izdevumi, pakalpojuma nodevas, kavējuma procenti, civilprasības par zaudējumu atlīdzināšanu.11. Līguma darbības izbeigšana

No dalības programmā “Autodoc Plus” varat atteikties jebkurā brīdī, iepriekš nebrīdinot un neminot iemeslu. Lai to izdarītu, savā “Autodoc Plus” kontā izvēlieties attiecīgo pogu “Beigt dalību “Autodoc Plus””.

Atsakoties no dalības, dalība programmā “Autodoc Plus” paliek spēkā līdz attiecīgā dalības un uzskaites perioda beigām. Beidzoties dalībai “Autodoc Plus”, beidzas arī visas ar dalību “Autodoc Plus” saistītās priekšrocības. Pēc līguma darbības izbeigšanās Jūs jebkurā brīdī varēsiet atjaunot dalību “Autodoc Plus”.

Izbeidzot dalību “Autodoc Plus”, Jums saglabāsies “Autodoc” cenas prēmijatlaižu programmā piešķirtās cenas prēmijatlaides saskaņā ar cenas prēmijatlaižu piešķiršanas nosacījumiem, kas pieejami vietnē https://www.autodoc.lv/bonus-system. Citi prasījumi, jo īpaši par cenas prēmijatlaižu izmaksāšanu, nav spēkā.

“Autodoc” patur tiesības jebkurā brīdī izbeigt programmas “Autodoc Plus” darbību. Šādā gadījumā Jums tiks atmaksāta maksas daļa par laikposmu, kurā Jūs savu dalību vairs nevarējāt izmantot.

Mēs paturam tiesības svarīga iemesla dēļ nekavējoties izbeigt Jūsu dalību “Autodoc Plus”. Jūsu dalību “Autodoc Plus” mēs nekavējoties varam izbeigt jo īpaši šādos gadījumos:

- reģistrācijas brīdī Jūs norādāt nepareizus vai nepilnīgus datus;
- Jūs atkārtoti pārkāpjat citus līguma noteikumus un noteikumu pārkāpumus nepārtraucat pat pēc mūsu aicinājuma;
- ir kļuvuši zināmi apstākļi, kuru dēļ, ņemot vērā abu pušu intereses, ir jāizbeidz līguma darbība.

Šādā gadījumā “Autodoc” atmaksās Jūsu samaksātās maksas daļu par neizmantoto laikposmu.

Ja līguma darbību izbeidz “Autodoc”, Jums nav tiesību noslēgt jaunu līgumu par dalību “Autodoc Plus” arī tad, ja izmantojat citu vārdu vai nosaukumu.12. Atbildība

Saistībā ar dalību programmā “Autodoc Plus” “Autodoc” uzņemas atbildību saskaņā ar vispārējo noteikumu 16. pantu, noteikumi pieejami vietnē https://www.autodoc.lv/services/noteikumi-un-nosacijumi

Ņemot vērā pašreizējo tehnikas līmeni, nav iespējams garantēt nekļūdīgu un/vai savlaicīgu datu nosūtīšanu, izmantojot internetu. Mēs neatbildam par savu pakalpojumu pastāvīgu un nepārtrauktu pieejamību.

13. Tiešsaistes strīdu izšķiršana — informācija saskaņā ar Regulas (ES) Nr. 524/2013 14. panta 1. punktu, patērētāju samierināšana — informācija saskaņā ar Likuma par patērētāju strīdu izšķiršanu “VSBG” 36. pantu

Tiek piemērots 17. un 18. pants mūsu vispārējos noteikumos, kas pieejami vietnē https://www.autodoc.lv/services/noteikumi-un-nosacijumi

14. Nobeiguma noteikumi

Attiecībā uz dalību programmā “Autodoc Plus” tiek piemērotas Vācijas Federatīvās Republikas tiesības, neskarot ANO tirdzniecības noteikumus. Patērētāju gadījumā tas neattiecas uz tādiem noteikumiem, kuri, neskarot šo klauzulu, būtu piemērojami saskaņā ar tiesību aktu noteikumiem (parasti arī saskaņā ar tās valsts noteikumiem, kurā ir patērētāja galvenā dzīvesvieta), būtu piemērojami obligāti un no kuru ievērošanas nedrīkst izvairīties, noslēdzot vienošanos.

Ekskluzīvā jurisdikcija visiem strīdiem, kas izriet no šā līguma vai ir saistīti ar to, ir Berlīne, izņemot gadījumus, kad līgumslēdzējas puses ir tirgotāji vai Jūsu vispārīgā jurisdikcija nav Vācijā vai citā ES dalībvalstī, vai pēc šo lietošanas noteikumu stāšanās spēkā Jūsu pastāvīgā dzīvesvieta ir ārvalstī, vai sūdzības iesniegšanas brīdī Jūsu dzīvesvieta vai parastā dzīvesvieta nav zināma.

Mums ir tiesības līguma darbības laikā mainīt vai pielāgot šos vispārējos noteikumus ar spēkā stāšanos nākotnē, ja tas būs nepieciešams, piemēram, likumu grozījumu vai judikatūras izmaiņu gadījumā. Grozīto nosacījumu tekstu mēs Jums nosūtīsim pirms plānotās stāšanās spēkā un īpaši norādīsim uz jaunajiem noteikumiem un spēkā stāšanās datumu. Vienlaikus mēs noteiksim pieņemamu termiņu, kurā Jūs varēsiet paziņot, vai piekrītat grozītajiem vispārējiem noteikumiem, lai turpinātu izmantot sniegto pakalpojumu. Ja šajā termiņā Jūs paziņojumu neiesniegsiet, tiks uzskatīts, ka Jūs piekrītat grozītajiem nosacījumiem. Minētā termiņa sākumā mēs atsevišķi norādīsim uz izrietošajām juridiskajām sekām, t. i., tiesībām iebilst, iebilduma iesniegšanas termiņu un klusēšanas nozīmi. Minētais grozījumu izdarīšanas mehānisms neattiecas uz pušu galveno līgumsaistību grozījumiem.

Atsevišķu nosacījumu spēkā neesība neskar pārējos punktos paredzētās saistības.15. Atteikuma tiesības

Kā patērētājs Jūs varat izmantot atteikuma tiesības saskaņā ar tālāk izklāstītajiem norādījumiem. Patērētājs ir ikviena fiziska persona, kas noslēdz juridisku darījumu, lai īstenotu darbības, kuras galvenokārt nav viņa komerciālā vai patstāvīgā profesionālā darbība.


NORĀDĪJUMI PAR ATTEIKUMU

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Jums ir tiesības četrpadsmit dienu laikā atteikties no līguma, neminot iemeslus.
Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš ir 14 dienas, sākot no līguma noslēgšanas dienas.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli, faksu vai e-pasta ziņojumu) ir jāinformē mūs —

Autodoc GmbH Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlīne
(“Autodoc”). Tālruņa Nr.: +37162444499; e-pasts: [email protected]; fakss: +49 30 208 478 250 —

par savu lēmumu atteikties no šā līguma. Jūs varat izmantot pievienoto atteikuma veidlapas paraugu, bet tas nav obligāti.

Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

ATTEIKUMA RADĪTĀS SEKAS

Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs Jums visus no Jums saņemtos maksājumus atmaksāsim nekavējoties un ne vēlāk kā četrpadsmit dienu laikā no dienas, kad mēs saņēmām paziņojumu par Jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu Jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no Jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta maksa.

Atteikuma veidlapas paraugs atbilstoši
EGBGB 246.a panta 1. punkta 2. teikuma 1. apakšpunkta un 2. panta 2. punkta 2. apakšpunkta pielikumam

Ja vēlaties atteikties no šā līguma, aizpildiet un nosūtiet mums šo veidlapu uz

Autodoc GmbH Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlīne
fakss: +49 30 208 478 250, e-pasts: [email protected]

– Atteikuma norādījumu beigas –

loader Lūdzu uzgaidiet...