1.000.000 auto daļas - atrodi piemērotu rezerves daļu savam auto Piemērs

0 preces
#
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu
0,00 €

Rezerves daļu nomaiņas intervāli automašīnai VOLVO V60 - rezerves daļas, kuras nepieciešams nomainīt katrā servisa apkopē:

Volvo V60

Volvo V60 automašīnu ražošana notiek kopš 2010.gada. Līdz šim ir prezentēta viena šī modeļa paaudze. Automašīnas ražo ar universālo virsbūvi. Volvo V60 mašīnas tiek izgatavotas Beļģijas un Zviedrijas rūpnīcās.

Volvo V60 1.paaudze

Volvo V60 debitēja Parīzes auto izstādē 2010.gadā. Automašīna ir uzkonstruēta uz otrās paaudzes Volvo S60 sedana platformas, no kuras Volvo V60 ir mantojis dizainu, proporcijas un tehnisko aprīkojumu. Sarežģītās formas aizmugurējie lukturi bija eksterjera atšķirības pazīme.

Salons bija plašs un ergonomisks. Sportiskajiem sēdekļiem ar advancētu sānu atbalstu bija daudz pielāgojumu varianti. Centrālā konsole, kuru rotāja koksnes un alumīnija elementi, atradās virzienā uz vadītāju. Bija iespējams izslēgt aklās zonas informācijas sistēmu vai joslas saglabāšanas sistēmu, nospiežot pogu uz centrālās konsoles. Galvas balstos bija iebūvēti multimediju sistēmas ekrāni. Interjera apdarē tika izmantota āda un mīksta plastmasa. To rotāja arī alumīnija un dabīgas koksnes elementi.

Volvo V60 pamatkomplektācijā ietilpa elektroniskā klimata kontroles sistēma, apsildāmi sēdekļi, spoguļi un aizmugurējais logs, salona filtrs, priekšējie un sānu spoguļi, bremžu asistēšanas sistēma, dinamiskā stabilitātes un gaitas kontroles sistēmas, kruīza kontroles sistēmas u.c. Kā papildopcijas ražotāji piedāvāja audio sistēmu ar astoņiem skaļruņie, laminētus stiklus ar ūdensdrošu pārklājumu, ādas salona apdari, Nivomat automātisko transmisiju, aklo zonu uzraudzības sistēmu.

Pirmās paaudzes automašīnas ražoja līdz 2013.gadam.

Volvo V60 1.paaudzes feislifts

Volvo V60 automašīnas feislifts iznāca 2013.gadā. Izmaiņas skāra priekšpuses dizainu – parādījās jauni gaismas lukturi, citāds radiatora režģis un buferi. Volvo V60 D6 Plug-In Hybrid Polizei hibrīdo versiju, kuru ražoja 2013.gadā, izmantoja Zviedru policija kā dienesta auto.

Volvo V60 Cross Country modifikāciju ražoja 2015.gadā. No citiem universāļiem tā atšķīrās ar augstāku klīrensu, radiatora un plastmasas spoileru dizainu, kas atradās uz riteņu arkām.

Volvo V60 ieņem trešo vietu kā pārdotākās Volvo modeļu klāsta automašīnas.

Pērc tiešsaistē ar atlaidi akcijas un īpašos piedāvājumus - TecDoc Inside

Aizliegts kopēt šeit redzamos datus, it īpaši pilno datu bāzi. Stingri aizliegts dublēt datus un datubāzi, kā arī tos izplatīt un/vai uzdot trešajām personām iesaistīties šādās darbībās bez iepriekšējas TecDoc piekrišanas. Jebkāda satura izmantošana veidā, kas nav atļauts ar īpašu pilnvarojumu, ir autortiesību pārkāpums, un to pārkāpēji tiks sodīti.

Klientu apkalpošana ārvalstīs

Klientu apkalpošana Latvijā[email protected]Autodoc.lv - karstā līnija un klientu serviss 

© 2019 www.autodoc.lv: AUTODOC interneta veikals

Jauna, vienkāršota vietnes meklēšana ļaus jums vieglāk atrast nepieciešamo auto daļu. Meklējiet rezerves daļas.

PIEPRASĪJUMA VEIDS Piemērs
Rezerves Daļas Eļļas filtrs
Rezerves Daļas + Ražotājs Eļļas filtrs NIPPARTS
Rezerves Daļas + Autoražotājs Eļļas filtrs SUBARU
Rezerves Daļas + Preces numurs Eļļas filtrs N1310510
Preces numurs 7O0012
Preces numurs + Ražotājs J1310500 NIPPARTS
OEN 2630035501
OEN + Ražotājs 2630035502 RIDEX
loader Lūdzu uzgaidiet...