1.000.000 auto daļas - atrodi piemērotu rezerves daļu savam auto Piemērs

0 preces
#
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu
0,00 €

Volkswagen vairs
neražos iekšdedzes
dzinējus

Pieraksties
UZ MŪSU JAUNUMIEM

Lai saņemtu mūsu jaunākās ziņas un padomus, lūdzu, ievadiet jūsu epasta adresi:

Ņemot vērā elektromobiļu pieaugošo popularitāti, arvien vairāk autoražotāju izšķiras par tradicionālo iekšdedzes dzinēju ražošanas pārtraukšanu. Arī Vācijas kompānija nav izņēmums. Volkswagen stratēģijas vadītājs Mihaels Josts apstiprināja, ka uzņēmums ir nolēmis pilnībā atteikties no dzinēju ražošanas un izmantošanas, kas piesārņo vidi. Saskaņā ar viņa teikto, autoražotājs spēra šo radikālo soli ar vēlmi apturēt globālo sasilšanu.

Taču pāreja uz elektromobiļiem notiks pakāpeniski. Pašlaik uzņēmuma inženieri turpinās darbu pie jaunākās paaudzes benzīna un dīzeļdzinējiem, kas tiks izlaisti 2026.gadā. Pēc tam visa uzmanība tiks koncentrēta uz MEB un PPE platformu izstrādes un attīstīšanas, kas tiks izmantotas kā elektromobiļu bāze.

Nākamajos 5 gados uzņēmums atvēlēs lielu naudas summu, 50 miljardu dolāru apmērā, lai investētu iekšdedzes dzinēja transportlīdzekļu pārejā uz elektromobiļiem un autopilota sistēmām. Gaidāms, ka 2030.gadā VW Group izlaidīs daļēji vai pilnībā elektrisku transportlīdzekļu modeļu sēriju. Šajā procesā ar elektrodzinējiem tiks aprīkotas ne tikai pasažieru automašīnas, bet arī motocikli un komerciālie transportlīdzekļi.

Tomēr automašīnas, kas ir aprīkotas ar iekšdedzes dznējiem, joprojām tiks ražotas ierobežotā daudzumā pat pēc 2050.gada - lielākoties valstīm, kam ir mazattīstīta uzlādes infrastruktūra. Šie transportlīdzekļi tiks ražoti un vecajām platformām.

Pērc tiešsaistē ar atlaidi akcijas un īpašos piedāvājumus - TecDoc Inside

Aizliegts kopēt šeit redzamos datus, it īpaši pilno datu bāzi. Stingri aizliegts dublēt datus un datubāzi, kā arī tos izplatīt un/vai uzdot trešajām personām iesaistīties šādās darbībās bez iepriekšējas TecDoc piekrišanas. Jebkāda satura izmantošana veidā, kas nav atļauts ar īpašu pilnvarojumu, ir autortiesību pārkāpums, un to pārkāpēji tiks sodīti.

Klientu apkalpošana ārvalstīs

Klientu apkalpošana Latvijā[email protected]Autodoc.lv - karstā līnija un klientu serviss 

© 2019 www.autodoc.lv: AUTODOC interneta veikals

Jauna, vienkāršota vietnes meklēšana ļaus jums vieglāk atrast nepieciešamo auto daļu. Meklējiet rezerves daļas.

PIEPRASĪJUMA VEIDS Piemērs
Rezerves Daļas Bremžu Diski
Rezerves Daļas + Ražotājs Eļļas Filtrs VALEO
Rezerves Daļas + Autoražotājs Aizdedzes Svece PEUGEOT
Rezerves Daļas + Preces numurs Stikla Tīrītāja Slotiņa 574117
Preces numurs DU-035R
Preces numurs + Ražotājs 9XW 358 053-221 HELLA
OEN 357955427
OEN + Ražotājs 3A1955427 DENSO
loader Lūdzu uzgaidiet...