Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu
skats
Izvēlieties kategoriju
Ražotāji
169 preces

Bremžu tīrīšanas līdzekļi ir paredzēti, lai attaukotu bremžu sistēmas komplektējošo daļu virsmu. Tos izmanto disku, trumuļu, kluču, cilindru un suportu demontāžai un apkopei. Bremžu tīrītāji labi noņem sveķus, smērvielas, tehnisko šķidrumu atlikumus, bremžu putekļus un citus noturīgus netīrumus. Tās novērš piedziņas mehānismu ieķīlēšanos un uzlabo bremzēšanas veiktspēju.

Bremžu tīrīšanas līdzekļu veidi

Šos līdzekļus parasti piegādā aerosolu formā. To efektivitāte ir atkarīga no vielas, uz kuras bāzes tās veidotas, un no strūklas intensitātes, kas veidojas pielietojot līdzekli. Tas uzlabo mehānisku netīrumu noņemšanu, un to īpašības ir atkarīgas no to sastāvā esošā propelenta veida. Biežāk sastopamie ir:

  • Oglekļa dioksīds. Tas palīdz veidot plānu adatai līdzīgu strūklu, un uzklāšanai nav nepieciešams pagarinātājs. Šis propelenta veids nav īpaši ērts pielietošanai uz lieliem laukumiem.
  • Propāns un butāns. Tie nodrošina platu izsmidzināšanas leņķi un nav piemēroti punktveida apstrādei.
  • Oglekļa dioksīda, propāna un butāna maisījums. Tas veido regulāras formas strūklu un ļauj efektīvi patērēt aerosolu.

Šos aerosolus var aprīkot arī ar speciālu lodvārstu. Tas ļauj izsmidzināt produktu jebkurā pozīcijā.

Bremžu tīrīšanas līdzekļu izmantošanas padomi

  1. Pārliecinieties, ka tie ir saderīgi ar apstrādājamo materiālu.
  2. Izpildiet darbību secību, kas norādīta instrukcijā. Tīrīšanas līdzekļi atšķiras pēc žāvēšanas laika un veida, kādā detaļas vēlāk tiek apstrādātas. Piemēram, dažus līdzekļus pietiek noslaucīt ar sausu drānu, savukārt citi ir rūpīgi jānomazgā.
  3. Pirms lietošanas rūpīgi sakratiet pudelīti. Ja jūs uzglabājat aerosolu vēsā vietā, novietojiet to telpā ar istabas temperatūru un atstājiet uz brīdi.
  4. Izmantojiet suku vai drānu, lai noņemtu putekļus un citus netīrumus, kas ir viegli noņemami no virsmas.
  5. Izvairieties no līdzekļa saskares ar krāsotām virsmām, plastmasas un gumijas detaļām. Daži produktu veidi satur vielas, kas var tās iznīcināt.
  6. Izmantojiet īpašu pagarinātāja sprauslu, lai apstrādātu komplektējošās daļas grūti pieejamās vietās.

Veiciet tīrīšanu labi vēdināmā telpā. Valkājiet ādas, acu un elpceļu aizsarglīdzekļus.

AUTODOC: Ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikalā varat iegādāties pazīstamu ražotāju bremžu tīrīšanas līdzekļus par viszemāko cenu. Pasūtot vairākus produktus vienlaikus, jūs varēsiet ietaupīt uz piegādes rēķina. Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu, lai ātri veiktu pasūtījumu. Mūsu speciālisti pastāstīs par pašreizējām akcijām un atlaidēm, maksāšanas metodēm un piegādes laikiem.

loader Lūdzu uzgaidiet...