Autodoc.lv — Karstā līnija un auto daļu klientu serviss
Pirmdiena - Piektdiena: 9:00 - 19:00

1.000.000 auto daļas - atrodi piemērotu rezerves daļu savam auto Piemērs

0 priekšmeti
#
0,00 €

Autodaļas sadaļa Virsbūve

Zīmolu daļas priekš Virsbūve — produktu katalogs
Lūdzu, izvēlies vēlamo Virsbūve auto rezerves daļas kategoriju

Virsbūve rezerves daļas - visa svarīgākā informācija par darbības metodi, montāžu, diagnostiku un kalpošanas laiku

Auto virsbūve ir daļa no transportlīdzekļa, kas paredzēta, lai uzņemtu vadītāju, pasažierus un kravu. Bez tam, tas nodrošina aktīvo un pasīvo vadītāja un pasažieru drošību.

Auto virsbūves tipi

Pēc struktūras:

 • Virsbūve uz rāmja. Tā ir konstrukcija, pie kuras ir pievienoti tādi elementi kā motors, tilti, pārvadi, stūres sistēma, balstiekārta. Tas ir rāmis, kas aizņem lielāko daļu no kravas transportlīdzekļa darbības laikā.
 • Nesošā virsbūve. Šī auto virsbūves konstrukcija ļauj sadalīt slodzi starp šādiem galvenajiem transportlīdzekļa elementiem kā apakša, rāmis, virsbūves paneļi, jumts.

Pēc materiāla:

 • Tērauda. Tērauds ar zemu oglekļa saturu nodrošina augstu mehānisko izturību, ir raksturots kā izturīgs sarežģītu konstrukciju ražošanā, augsta uzturamība
 • Alumīnija. Auto virsbūves no alumīnija sakausējuma tiek raksturotas kā ar samazināta svara indeksu, izturīgas pret koroziju, ir atvieglota apstrāde un ražošana. Taču, jāatzīmē, ka tās ir sliktākas nekā tērauda virsbūves tādās īpašībās kā izturība, trokšņu izolācija un apkope.
 • Stiklplastikāta. Virsbūvēm, kas izgatavotas no Kevlar, oglekļa šķiedras un stikla šķiedras ir augsta izturība un zems svara indekss. Bet tas aizņem ilgu laiku, lai izgatavotu tos, ražošana ir dārga un prasa augsto tehnoloģiju bāzi, ja elementi ir bojāti, tos nevar salabot.
Auto virsbūves elementi
 1. Priekšas lonžerons.
 2. Priekšas vairogs.
 3. A-pīlārs.
 4. Jumts.
 5. D-pīlārs.
 6. Sānu panelis.
 7. Bagāžas nodalījuma panelis.
 8. B-pīlārs.
 9. Slieksnis.
 10. Centra konsole.
 11. Grīda.
 12. Spārns.
Ekspluatācija

Transportlīdzekļa ekspluatācijas laikā smagākā slodze gulstas uz automašīnas virsbūvi. Ir vairāki faktori, kas ietekmē tās stāvokli un labu funkcionēšanu. Tie ir darbības apstākļi, ceļa segums, motora darbība, pārvadu un pārnesumkārbas kvalitāte. Ja nav mitruma un bez nopietniem ceļu satiksmes negadījumiem virsbūvei būtu jākalpo 10-15 gadus bez remonta. Ja gada laikā transportlīdzeklis pārvar vairāk nekā 35-40 tūkstoši kilometru, kalpošanas laiks automašīnas virsbūvei bez remonta būs 8-12 gadi. Lai izvairītos no problēmām ar automašīnas virsbūvi, ir nepieciešams veikt pretkorozijas apstrādi slēptajās zonās un tās apakšā. Regulāra automazgātavas apmeklēšana, īpašus aerosolu un pulēšanas izmantošana, rūsas traipu noņemšana, apstrāde un skrāpējumiem un mikroplaisu krāsošana ļaus Jums ne tikai būt apmierinātam ar auto izskatu, bet arī sniegt virsbūvei ilgāku kalpošanas laiku.

Auto virsbūves bojājumi
 • virsbūves korozija;
 • atsevišķu detaļu formu dažāda līmeņa izmaiņas;
 • metināšanas punktu plaisas;
 • nosēdušās durvis;
 • no deformētu vai brīvi sēdošu daļu čīkstēšana, vibrācijas un trokšņi;
 • durvju un logu atveru deformācija;
 • skrūvju uzgriežņus un bultskrūves pārrāvums;
 • krāsas un antikorozijas pārklājumu pasliktināšanās;
 • pastiprinātāju un atsevišķu paneļu savienotāju sabojāšanās;
 • pīlāra savienojumu plaisas;
 • spārnu deformācija un lonžeronu izmaiņas pārslodzes gadījumā;
 • deformācija negadījuma dēļ.
Auto virsbūves remonts

Nav daudz iemeslu, kas liks jums domāt par virsbūves remontu: laiks, vide un satiksmes negadījums. Ja negadījums bijis viegls un virsbūves daļas netika būtiski bojātas, remontu var veikt patstāvīgi. Tas nenozīmē, ka process būs viegls vai lēts. Patstāvīgais darbs prasa īpašu apmācību: jums būtu jābūt pieejamām vismaz rezerves daļām, un, labākajā gadījumā, jūsu rīcībā vajadzētu būt pieredzei, prasmēm un zināšanām par remontu. Ja laiks, darbības apstākļi vai citi satiksmes negadījuma dalībnieki bijuši nežēlīgi pret jūsu auto, labākais risinājums būtu izmantot īpašu servisu. Profesionāli mehāniķi veiks nepieciešamos remontdarbus un detaļu nomaiņu ātri, efektīvi un uz ilgu laiku. Tie palīdzēs jums atrisināt dažādas sarežģītības problēmas, no virsbūves apstrādes līdz tās pilnīgam remontam.

Ar mums strādāt ir ērti

Virsbūves daļu meklēšana mūsu mājas lapā neaizņems jums daudz laika un pūļu. Ievadiet zīmolu un virsbūves modeli, izvēlieties produktu, kas jūs interesē un iegādājieties to! Ar mums jūs varat iegādāties lētas rezerves daļas tiešsaistē tikai dažu minūšu laikā. Ja jums ir jautājumi, atbalsta dienests personāls vienmēr ir gatavs konsultēt un jums palīdzēt. Iegādāties virsbūves daļas tiešsaistē ir viegli, ātri un izdevīgi!

Virsbūve rezerves daļas nomaiņa: Remonta video pamācība

Top 10 vairāk pārdotās no Virsbūve sadaļas
Rekomendētas rezerves daļas no Virsbūve sadaļas. Šie ir izpārdošanu hiti. Pērc mūsu vairāk pārdotās daļas vai atklāj citu pievilcīgo piedāvājumu milzīgo izvēli.
Pērc tiešsaistē ar atlaidi akcijas un īpašos piedāvājumus - TecDoc Inside

Šeit attēlotos datus, it īpaši pilnu datubāzi, kopēt nav atļauts. Ir stingri aizliegts kopēt datus un pilnu datubāzi, kā arī izplatīt to patstāvīgi un/vai iesaistīt šajā procesā trešās personas bez iepriekšējas TecDoc piekrišanas. Jebkura satura neatļauta izmantošana un šo nosacījumu neievērošana ir autortiesību pārkāpums un tiks sodīta.

Starptautisko klientu pakalpojums
Pasūtiet auto detaļas tiešsaistē, ietaupot līdz 85% un vairākKlientu apkalpošana Latvija
Autodoc.lv - karstā līnija un klientu serviss 

© 2017 www.autodoc.lv: AUTODOC interneta veikals

Jauna, vienkāršota vietnes meklēšana būs vieglāka, lai jūs varētu atrast pareizo daļu. Meklējiet rezerves daļu.

Veids pieprasījuma Piemērs
Rezerves Daļas Bremžu Diski
Rezerves Daļas + Ražotājs Eļļas Filtrs DENSO
Rezerves Daļas + Autoražotājs Aizdedzes Svece PORSCHE
Rezerves Daļas + Produktu skaits Stikla Tīrītāja Slotiņa DM-048
Produktu skaits 116119
Produktu skaits + Ražotājs DM-045 DENSO
OEN 1272208
OEN + Ražotājs 1272239 SWF
loader Lūdzu uzgaidiet...