Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu
skats
Ražotāji
82 preces

Vilkšanas troses palīdzēs jums izvilkt automašīnu, kas ir iestrēgusi laukā vai ļaus to vilkt, ja ir radušies bojājumi. Šīs troses ir 4-6 metrus garas un abos galos ir stiprinājumi.

Kādi ir vilkšanas trošu veidi

Pēc materiāla:

  • Metāls. Tie ir produkti, kas ir pārklāti ar vairākiem tērauda kabeļiem. Tiem ir lieliska pretestība, taču šīs troses ir pakļautas korozijai. Troses nav elastīgas, un tās ne vienmēr ir ērti uzglabāt. Tādēļ šie elementi ir piemēroti tikai vilkšanai. Aizliegts tās izmantot, lai izvilktu iestrēgušu automašīnu, jo tā var plīst un bojāt automašīnu, kad trose ir nostiepta.
  • Audums. Troses parasti ir izgatavotas no neilona, ​​sizala, manilas kaņepēm. Tiešsaistē varat pasūtīt plakanu trosi vai pītu virvi. Tie ir kompakti produkti un ir droši arī pārrāvuma gadījumā. To izmantošanas trūkums ir tāds, ka materiāls ir higroskopisks; pēc katras lietošanas reizes šo elementu vajadzētu izmazgāt un izžāvēt.
  • Polipropilēns. Tie ir piemēroti automašīnu izvilkšanai no sniega vai dubļiem. Šīs troses ir elastīgas un var slāpēt automašīnas rāvienus. To trūkums ir ātrs nodilums ar mehāniskās slodzes dēļ.
  • Neilons. Tām ir laba izturība un šīs troses var izturēt lielu slodzi, saglabājot to īpašības. Troses ir izturīgas pret mitrumu un aukstumu.

Jūs varat iegādāties troses, kas atšķiras ar stiprinājumu veidu. Galvenokārt tās ir cilpas, āķi vai karabīnes. Produktiem, kas tiek piedāvāti ražotāju katalogos, ir atšķirīga vilkšanas kapacitāte. Izvēlieties preci, kas var izturēt 150% līdz 300% no jūsu automašīnas svara.

Vilkšanas virvju izmantošanas īpatnības

  1. Pirms vilkšanas pārbaudiet stiprinājuma stāvokli. Ja tie ir deformēti, sazinieties ar remontdarbnīcu. Ievērojiet ražotāja norādījumus par troses stiprinājumu.
  2. Ja automobiļu cilpu atrašanās vieta to atļauj, savienojiet trosi pa diagonāli: no vienas automašīnas kreisā stūra uz otras automašīnas labo stūri. Šāda tipa stiprinājums samazina virves pārtrūkšanas risku līdz minimumam.
  3. Sasieniet cilpas elementus ar īpašu mezglu, piemēram, cilpas mezglu.
  4. Glabājiet metāla un auduma troses vietā, kas ir pasargāta no mitruma. Tā troses kalpos ilgāk.

AUTODOC: Ērta iepirkšanās tiešsaistē

AUTODOC interneta veikalā varat iegādāties vilkšanas troses un citus automašīnu piederumus par pieņemamu cenu. Ja Jums nepieciešamās preces ir akcijā, Jūs varat tās iegādāties vēl lētāk. Pasūtiet tiešsaistē šodien un pārliecinieties, ka lēta iepirkšanās var būt ērta un vienkārša!

loader Lūdzu uzgaidiet...